single-img-twelve

Kırışıklık Bakımı

Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açıyor ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösteriyor. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetli olabiliyor. Kırışıklık bakımı maddesini yüzdeki seçilmiş mimik kaslara injekte ederek en az dört ay süreyle size daha çekici ve daha genç bir görünüm kazandırıyoruz.

Kırışıklık Bakımı Uygulamaları

single-img-twelve

Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açıyor ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösteriyor. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetli olabiliyor.
Kırışıklık bakımı maddesini yüzdeki seçilmiş mimik kaslara injekte ederek en az dört ay süreyle size daha çekici ve daha genç bir görünüm kazandırıyoruz. Uygulama yirmi dakika sürüyor ve hemen normal yaşamınıza dönebiliyorsunuz.
– “Kaşlarımın arasındaki çizgi beni aslında olmasamda, kızgın gösteriyor.”
– “Alnımdaki çizgiler beni olduğumdan daha yaşlı gösteriyor.”
– “Gülmeyi seviyorum, ama göz kenarlarım çok fazla kırışıyor.”
– “Kaşlarımın daha fazla kalkık olmasını isterdim.”

Kırışıklıklar Nasıl Olur?

single-img-twelve

Yüzümüzde mimiklerimizi her hareket ettirdiğimizde yani güldüğümüz, kızdığımız, şaşırdığımız zaman cilt altındaki kaslar hareket eder.
Bu hareketlerin sürekli tekrarlanmaları ile zamanla yüzümüzde kırışıklıklar oluşur.
Bu kırışıklıra dinamik kırışıklıklar adı verilir
Kişinin mimiklerini kullanma sıklığı, güneşe maruz kaldığı süre, cilt ve kas yapısı, yaş ve cinsiyet bu kırışıklıkların seviyesinde belirleyicidir.